Magnus Carlsen Mistrzem Świata!
Mistrzostwa Polski Juniorów w szachach szybkich i błyskawicznych - Wrocław 2018
Mistrzostwa Polski Juniorów w szachach szybkich i błyskawicznych - Wrocław 2018
Dumni z Polski - Wadowice Górne
DMP Ekstraliga Juniorów - Kudowa Zdrój 2018
II Liga Juniorów - Szczyrk 2018
II Liga Juniorów - Szczyrk 2018
II Liga Seniorów - Jastrzębia Góra 2018
II Liga Seniorów - Jastrzębia Góra 2018
III TSz o Puchar Prezesa Fundacji na Rzecz Kultury Fizycznej i Sportu - Kolbuszowa 2018
Półfinały Mistrzostw Polski Juniorów - Szczyrk 2018
Półfinały Mistrzostw Polski Juniorów - Szczyrk 2018
Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorek do lat 16 i 18 - Ustroń (11-19 marzec 2017 r.)
VII Ogólnopolski Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Sędziszowa Małopolskiego - Sędziszów Małopolski (18 marzec 2017 r.)
Mistrzostwa Polski Młodzików do lat 10 - Karpacz (25 luty - 5 marzec 2017 r.). Brązowy medal Izabela TOKARZ KSz Gambit Przeworsk
joomla backup

NA PODKARPACKICH SZACHOWNICACH

LKSz GCKiP Czarna Mistrzem Polski Juniorów na 2019

LKSz GCKiP Czarna juniorzy W dniach 23 czerwca - 02 lipca 2019 w Ustroniu zostały rozegrane Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów. Historyczny sukces odniosła  LKSz GCKiP Czarna, reprezentująca Podkarpacie, w składzie: Antoni Kozak, Mieszko Miś, Jakub Chyży, Tymon Czernek, Joanna Święch i Martyna Wikar, uzyskując  17 punktów na 18 możliwych i wyprzedzając kolejną drużynę aż o 3 punkty,  zdobyła tytuł Drużynowego Mistrza Polski Juniorów na 2019 r.

 Czytaj więcej ...

   
   

W KRAJU

Paweł Sowiński - Mistrzem Polski Juniorów do lat 10

 9-letni Paweł Sowiński z Humnisk, reprezentujący barwy UKS IMG_20190303_135224.jpgSP1 Brzozów, zdobył Mistrzostwo Polski Juniorów do lat 10. Paweł walcząc w grupie z rocznikiem starszym najlepiej zniósł trudy turniejowe i z wynikiem 8,5 pkt na 9 zdeklasował rywali i zajął 1 miejsce. Wygrywając ostatnią rundę przypieczętował także uzyskaie pierwszej normy na tytuł kandydata na mistrza i spore zyski rankingowe. Przed Pawłem teraz przygotowania do Mistrzostw Świata w Chinach i Mistrzostw Europy na Słowacji.

Czytaj więcej ...

   

OGŁOSZENIA I KOMUNIKATY

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do zgłaszania uczestników na Eliminacje Międzywojewódzkie PK-MP w Bystrem

 

>>>Komunikat organizacyjny

Istnieje możliwość dofinansowania zawodników z podkarpacia, którzy będą zakwaterowani w OW Bystre.

PROSZĘ O  ZGŁASZANIE ZAWODNIKÓW O DOFINANSOWANIE NA MAILA p.zaskalski@pzszach.pl do dnia 15.09.2019 !!!

 Zakwaterowania w Ośrodku od godziny 16.00 w niedzielę. W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt Paweł Zaskalski 504 627 663

 

Dyrektor Turnieju
Paweł Zaskalski

   

baner 2019

   

Szanowni Państwo !

 

Komunikat

Zgrupowania Kadry Młodzika

Rudnik nad Sanem 19-22.09.2019 r.

  1. Organizator

Podkarpacki Związek Szachowy

  1. Termin i miejsce

Zgrupowanie odbędzie się w Hotelu „Orle Gniazdo” w dniach 19-22.09.2019

Adres: ul. Adama Mickiewicza 44, Rudnik nad Sanem 37-420

  1. Uczestnictwo

W zgrupowaniu Kadry Młodzika mogą wziąć udział kadrowicze oraz w miarę wolnych miejsc rezerwowi i pozostali zawodnicy.

Dysponujemy 20-30 miejscami.

  1. Zgłoszenia na obóz

Warunkiem udziału w zgrupowaniu jest zgłoszenie swojego uczestnictwa drogą emailową do Trenera Koordynatora Pawła Zaskalskiego do dnia 15 września, email: p.zaskalski@pzszach.pl, oraz opłacenie całkowitego kosztu udziału dla kadrowicza 50zł.

Całkowity koszt udziału dla pozostałych uczestników wynosi 300zł:

  • zakwaterowanie i wyżywienie w pokojach 2-3 osobowych

  • od kolacji 19.09 do obiadu 22.09

  • udział w 12 godzinach lekcyjnych treningu szachowego (piątek i niedziela)

  • wpisowe do Memoriału Szachowego Jana Gietki (sobota)

  • możliwość korzystania z kortów tenisowych, sali do gry w tenisa stołowego, boiska sportowego

Koszt udziału osoby dorosłej wynosi 250zł.

  1. Dofinansowanie

Zawodnicy Kadry Młodzika (2009-2011) otrzymują

dofinansowanie 250zł do zgrupowania

Skład kadry KLIKNIJ TUTAJ

Zajęcia szkoleniowe oraz turnieje

19.09.2019

18.00 Kolacja

19-20.30 Zajęcia szachowe

20.09.2019

9.00-13.00 Zajęcia szachowe

15.00-18.00 Zajęcia szachowe

21.09.19

Udział w Turnieju Szachowym – Memoriale Jana Gietki w Rudniku nad Sanem

22.09.19

9.00-11.30 Zajęcia szachowe

12.00 Obiad i wyjazd do domu

Zajęcia poprowadzą Instruktorzy szachowi, kandydaci na mistrza Paweł Zaskalski oraz Marian Lorenc

7. Inne ustalenia

Wpłatę za udział w zgrupowaniu należy dokonać do 18.09.2019 z dopiskiem: „Rudnik - zgrupowanie”

Nr konta: 93 1130 1105 0005 2122 4820 0001

Organizator nie ponosi odpowiedzialności za uczestników zgrupowania. Zawodnicy przyjeżdżają z opiekunami bądź na ich odpowiedzialność.

Za Zarząd PkZSzach

/-/ Paweł Zaskalski

Skład Kadry Młodzika >>> Skład Kadry

   

W dniu 20 lipca rozpoczęły się rozgrywki II Ligi Juniorów w Szachach, które trwały do 30 lipca i były rozegrane po raz kolejny w Szczyrku.

Organizatorem, na zlecenie Polskiego Związku Szachowego, jest UKS Pałac Młodzieży Katowice, który przygotował wiele atrakcji, m.in. zwiedzanie Szczyrku i okolic oraz Otwarty Turniej Szachowy.

Dla kibiców dostępna jest transmisja na żywo z partii turniejowych.

W turnieju grają również drużyny z Podkarpacia: KKSz Urania MOSiR Krosno, RzKSz Rzeszów, KSz Gambit Przeworsk i GKSz Hetman Pilzno.

Drużyny, które zajmą miejsca 1 - 3 awansują do I Ligi Juniorów, natomiast do lig wojewódzkich spadną drużyny z miejsc od 29 i dalsze. Turniej rozgrywany jest systemem szwajcarskim, na dystansie 11 rund. Równolegle do rozgrywek drużynowych, rozgrywany zostanie turniej indywidualny dla trenerów, opiekunów i zawodników rezerwowych.

 
Strona turniejowa
Tabela wyników drużynowych
Wyniki indywidualne na szachownicach

Galeria zdjęć

Transmisja partii na żywo

Partie z turnieju 

 

Kojarzenia - runda 1
Stół Gospodarz Wynik Gość
1 UKS Hetman Częstochowa 2,0 - 4,0 UKS Hetman Koronny Trzebinia
2 KSz HETMAN Koszalin 4,5 - 1,5 UKS Czternastka II Warszawa
3 TS Wisła Kraków 1,5 - 4,5 SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza
4 UKS przy SP 8 Chrzanów 5,0 - 1,0 UKS MDK Gdynia
5 UKS Ognisko II Rydułtowy 3,5 - 2,5 UKS Trzydziestka Olsztyn
6 SSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry 2,5 - 3,5 UKS Caissa Warszawa
7 GKSz Hetman Pilzno 2,5 - 3,5 KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD Kielce
8 MDK Fabryczna Polonia Wrocław 3,5 - 2,5 Krakowski Klub Szachistów 1893 II
9 UKS PIĄTKA Wieluń 2,0 - 4,0 Akademia Szachowa Gliwice
10 KS Laura II Chylice 5,0 - 1,0 STMGK Strzelce Krajeńskie
11 MUKS SZS Cieszyn 1,0 - 5,0 KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice
12 Pszczyńskie Szachy 3,0 - 3,0 UMKS Na Pięterku Poznań
13 KS Korona Zakrzewo 2,0 - 4,0 RzKSz Rzeszów
14 KSz Gambit Przeworsk 2,0 - 4,0 MKSz II Rybnik
15 KTS Kalisz II 1,0 - 5,0 UKS TSz Zieloni Zielonka
16 UKS Smecz Konin 4,5 - 1,5 KKSz Karpaty Urania MOSiR Krosno
17 KS Orły Pleszew 0,0 - 6,0 UKS SP 321 Warszawa - Bemowo
18 MUKS MDK Śródmieście II Wrocław 4,0 - 2,0 UKS Gekon Nysa

 

Kojarzenia - runda 2
StółGospodarzWynikGość
1 UKS Hetman Koronny Trzebinia 3,5 - 2,5 KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice
2 RzKSz Rzeszów 1,5 - 4,5 KSz HETMAN Koszalin
3 SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 3,0 - 3,0 UKS Smecz Konin
4 UKS TSz Zieloni Zielonka 3,0 - 3,0 UKS przy SP 8 Chrzanów
5 KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD Kielce 5,0 - 1,0 MUKS MDK Śródmieście II Wrocław
6 UKS SP 321 Warszawa - Bemowo 1,5 - 4,5 MDK Fabryczna Polonia Wrocław
7 Akademia Szachowa Gliwice 3,5 - 2,5 UKS Ognisko II Rydułtowy
8 UKS Caissa Warszawa 2,5 - 3,5 KS Laura II Chylice
9 MKSz II Rybnik 2,5 - 3,5 Pszczyńskie Szachy
10 UMKS Na Pięterku Poznań 2,0 - 4,0 SSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry
11 UKS Trzydziestka Olsztyn 5,0 - 1,0 UKS PIĄTKA Wieluń
12 STMGK Strzelce Krajeńskie 3,0 - 3,0 KSz Gambit Przeworsk
13 MUKS SZS Cieszyn 1,5 - 4,5 UKS Hetman Częstochowa
14 UKS Czternastka II Warszawa 1,5 - 4,5 KS Korona Zakrzewo
15 KKSz Karpaty Urania MOSiR Krosno 0,0 - 6,0 TS Wisła Kraków
16 UKS MDK Gdynia 3,5 - 2,5 KTS Kalisz II
17 UKS Gekon Nysa 1,5 - 4,5 GKSz Hetman Pilzno
18 Krakowski Klub Szachistów 1893 II 5,0 - 1,0 KS Orły Pleszew

 

 

Kojarzenia - runda 3
StółGospodarzWynikGość
1 MDK Fabryczna Polonia Wrocław 3,0 - 3,0 UKS Hetman Koronny Trzebinia
2 KSz HETMAN Koszalin 3,0 - 3,0 Akademia Szachowa Gliwice
3 KS Laura II Chylice 3,0 - 3,0 KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD Kielce
4 UKS przy SP 8 Chrzanów 2,5 - 3,5 SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza
5 Pszczyńskie Szachy 3,5 - 2,5 UKS TSz Zieloni Zielonka
6 UKS Smecz Konin 2,0 - 4,0 UKS Trzydziestka Olsztyn
7 SSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry 3,5 - 2,5 UKS MDK Gdynia
8 KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 3,5 - 2,5 UKS Ognisko II Rydułtowy
9 GKSz Hetman Pilzno 4,5 - 1,5 RzKSz Rzeszów
10 KS Korona Zakrzewo 3,0 - 3,0 UKS SP 321 Warszawa - Bemowo
11 MUKS MDK Śródmieście II Wrocław 3,5 - 2,5 UKS Caissa Warszawa
12 UKS Hetman Częstochowa 3,5 - 2,5 Krakowski Klub Szachistów 1893 II
13 TS Wisła Kraków 3,0 - 3,0 MKSz II Rybnik
14 KSz Gambit Przeworsk 2,5 - 3,5 UMKS Na Pięterku Poznań
15 UKS Czternastka II Warszawa 2,5 - 3,5 STMGK Strzelce Krajeńskie
16 UKS PIĄTKA Wieluń 4,5 - 1,5 KKSz Karpaty Urania MOSiR Krosno
17 KS Orły Pleszew 2,0 - 4,0 MUKS SZS Cieszyn
18 KTS Kalisz II 4,5 - 1,5 UKS Gekon Nysa

 

Kojarzenia - runda 4
StółGospodarzWynikGość
1 UKS Hetman Koronny Trzebinia 5,0 - 1,0 KS Laura II Chylice
2 KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD Kielce 3,0 - 3,0 KSz HETMAN Koszalin
3 SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 4,0 - 2,0 Pszczyńskie Szachy
4 Akademia Szachowa Gliwice 3,5 - 2,5 MDK Fabryczna Polonia Wrocław
5 UKS Trzydziestka Olsztyn 5,5 - 0,5 MUKS MDK Śródmieście II Wrocław
6 UKS Hetman Częstochowa 1,5 - 4,5 SSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry
7 KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 4,5 - 1,5 GKSz Hetman Pilzno
8 STMGK Strzelce Krajeńskie 1,0 - 5,0 UKS przy SP 8 Chrzanów
9 UKS TSz Zieloni Zielonka 5,0 - 1,0 KS Korona Zakrzewo
10 MKSz II Rybnik 2,0 - 4,0 UKS Smecz Konin
11 UMKS Na Pięterku Poznań 3,5 - 2,5 TS Wisła Kraków
12 UKS SP 321 Warszawa - Bemowo 3,5 - 2,5 RzKSz Rzeszów
13 UKS MDK Gdynia 3,5 - 2,5 UKS PIĄTKA Wieluń
14 UKS Ognisko II Rydułtowy 4,0 - 2,0 MUKS SZS Cieszyn
15 UKS Caissa Warszawa 4,5 - 1,5 KTS Kalisz II
16 Krakowski Klub Szachistów 1893 II 4,5 - 1,5 KSz Gambit Przeworsk
17 UKS Gekon Nysa 1,0 - 5,0 UKS Czternastka II Warszawa
18 KKSz Karpaty Urania MOSiR Krosno 3,5 - 2,5 KS Orły Pleszew

 

Kojarzenia - runda 5
StółGospodarzWynikGość
1 SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 1,5 - 4,5 UKS Hetman Koronny Trzebinia
2 SSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry 2,5 - 3,5 Akademia Szachowa Gliwice
3 KSz HETMAN Koszalin 4,5 - 1,5 KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice
4 KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD Kielce 1,0 - 5,0 UKS Trzydziestka Olsztyn
5 UKS przy SP 8 Chrzanów 4,5 - 1,5 UKS Smecz Konin
6 MDK Fabryczna Polonia Wrocław 4,5 - 1,5 UKS TSz Zieloni Zielonka
7 KS Laura II Chylice 3,0 - 3,0 UMKS Na Pięterku Poznań
8 Pszczyńskie Szachy 4,0 - 2,0 UKS SP 321 Warszawa - Bemowo
9 MUKS MDK Śródmieście II Wrocław 2,5 - 3,5 UKS Ognisko II Rydułtowy
10 GKSz Hetman Pilzno 3,5 - 1,5 UKS Hetman Częstochowa
11 Krakowski Klub Szachistów 1893 II 0,5 - 5,5 UKS MDK Gdynia
12 TS Wisła Kraków 3,0 - 3,0 UKS Caissa Warszawa
13 KS Korona Zakrzewo 2,5 - 3,5 STMGK Strzelce Krajeńskie
14 UKS PIĄTKA Wieluń 3,0 - 3,0 MKSz II Rybnik
15 RzKSz Rzeszów 3,0 - 3,0 KTS Kalisz II
16 UKS Czternastka II Warszawa 5,0 - 1,0 KKSz Karpaty Urania MOSiR Krosno
17 MUKS SZS Cieszyn + / - KSz Gambit Przeworsk
18 KS Orły Pleszew 3,0 - 3,0 UKS Gekon Nysa

 

Kojarzenia - runda 6
StółGospodarzWynikGość
1 UKS Hetman Koronny Trzebinia 4,0 - 2,0 Akademia Szachowa Gliwice
2 UKS Trzydziestka Olsztyn 1,5 - 4,5 KSz HETMAN Koszalin
3 MDK Fabryczna Polonia Wrocław 1,0 - 5,0 SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza
4 Pszczyńskie Szachy 4,0 - 2,0 UKS przy SP 8 Chrzanów
5 KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 4,0 - 2,0 SSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry
6 UMKS Na Pięterku Poznań 3,0 - 3,0 KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD Kielce
7 UKS Ognisko II Rydułtowy 3,5 - 2,5 KS Laura II Chylice
8 UKS MDK Gdynia 4,5 - 1,5 GKSz Hetman Pilzno
9 UKS TSz Zieloni Zielonka 3,5 - 2,5 UKS SP 321 Warszawa - Bemowo
10 UKS Smecz Konin 4,0 - 2,0 UKS Caissa Warszawa
11 STMGK Strzelce Krajeńskie 1,0 - 5,0 MUKS MDK Śródmieście II Wrocław
12 MKSz II Rybnik 2,0 - 4,0 UKS Hetman Częstochowa
13 UKS Czternastka II Warszawa 4,5 - 1,5 Krakowski Klub Szachistów 1893 II
14 MUKS SZS Cieszyn 2,5 - 3,5 TS Wisła Kraków
15 RzKSz Rzeszów 4,0 - 2,0 UKS PIĄTKA Wieluń
16 KTS Kalisz II 4,5 - 1,5 KS Korona Zakrzewo
17 KKSz Karpaty Urania MOSiR Krosno 2,0 - 4,0 UKS Gekon Nysa
18 KSz Gambit Przeworsk 5,0 - 1,0 KS Orły Pleszew

 

Kojarzenia - runda 7
StółGospodarzWynikGość
1 KSz HETMAN Koszalin 3,5 - 2,5 UKS Hetman Koronny Trzebinia
2 Akademia Szachowa Gliwice 3,5 - 2,5 Pszczyńskie Szachy
3 SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 3,0 - 3,0 UKS Trzydziestka Olsztyn
4 UKS MDK Gdynia 2,5 - 3,5 KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice
5 UKS przy SP 8 Chrzanów 3,5 - 2,5 UKS Ognisko II Rydułtowy
6 KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD Kielce 4,5 - 1,5 UKS TSz Zieloni Zielonka
7 UKS Smecz Konin 3,5 - 2,5 MDK Fabryczna Polonia Wrocław
8 UKS Hetman Częstochowa 4,5 - 1,5 UMKS Na Pięterku Poznań
9 SSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry 2,5 - 3,5 UKS Czternastka II Warszawa
10 KS Laura II Chylice 2,5 - 3,5 TS Wisła Kraków
11 MUKS MDK Śródmieście II Wrocław 1,5 - 4,5 GKSz Hetman Pilzno
12 UKS Caissa Warszawa 2,5 - 3,5 RzKSz Rzeszów
13 UKS SP 321 Warszawa - Bemowo 4,0 - 2,0 STMGK Strzelce Krajeńskie
14 Krakowski Klub Szachistów 1893 II 1,0 - 5,0 KTS Kalisz II
15 MKSz II Rybnik 3,5 - 2,5 MUKS SZS Cieszyn
16 UKS Gekon Nysa 1,5 - 4,5 KSz Gambit Przeworsk
17 KS Korona Zakrzewo 3,0 - 3,0 KKSz Karpaty Urania MOSiR Krosno
18 UKS PIĄTKA Wieluń 5,0 - 1,0 KS Orły Pleszew

 

Kojarzenia - runda 8
StółGospodarzWynikGość
1 KSz HETMAN Koszalin 3,5 - 2,5 SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza
2 KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 2,0 - 4,0 Akademia Szachowa Gliwice
3 UKS Hetman Koronny Trzebinia 3,0 - 3,0 KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD Kielce
4 UKS Trzydziestka Olsztyn 3,5 - 2,5 UKS przy SP 8 Chrzanów
5 Pszczyńskie Szachy 3,0 - 3,0 UKS Smecz Konin
6 UKS Ognisko II Rydułtowy 3,0 - 3,0 UKS Hetman Częstochowa
7 GKSz Hetman Pilzno 4,0 - 2,0 UKS Czternastka II Warszawa
8 TS Wisła Kraków 3,0 - 3,0 UKS MDK Gdynia
9 UMKS Na Pięterku Poznań 1,5 - 4,5 MDK Fabryczna Polonia Wrocław
10 UKS TSz Zieloni Zielonka 2,5 - 3,5 RzKSz Rzeszów
11 KTS Kalisz II 1,0 - 5,0 UKS SP 321 Warszawa - Bemowo
12 MUKS MDK Śródmieście II Wrocław 1,0 - 5,0 SSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry
13 KS Laura II Chylice 4,0 - 2,0 MKSz II Rybnik
14 UKS Caissa Warszawa 1,5 - 4,5 KSz Gambit Przeworsk
15 STMGK Strzelce Krajeńskie 2,5 - 3,5 UKS PIĄTKA Wieluń
16 KKSz Karpaty Urania MOSiR Krosno 0,0 - 6,0 Krakowski Klub Szachistów 1893 II
17 UKS Gekon Nysa 3,0 - 3,0 MUKS SZS Cieszyn
18 KS Orły Pleszew 1,5 - 4,5 KS Korona Zakrzewo

 

Kojarzenia - runda 9
StółGospodarzWynikGość
1 UKS Smecz Konin 2,0 - 4,0 KSz HETMAN Koszalin
2 Akademia Szachowa Gliwice 3,0 - 3,0 UKS Trzydziestka Olsztyn
3 UKS Hetman Koronny Trzebinia 5,5 - 0,5 Pszczyńskie Szachy
4 SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 4,0 - 2,0 GKSz Hetman Pilzno
5 KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD Kielce 1,5 - 4,5 KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice
6 UKS Hetman Częstochowa 2,0 - 4,0 UKS przy SP 8 Chrzanów
7 MDK Fabryczna Polonia Wrocław 3,5 - 2,5 TS Wisła Kraków
8 RzKSz Rzeszów 2,0 - 4,0 UKS MDK Gdynia
9 UKS SP 321 Warszawa - Bemowo 3,0 - 3,0 UKS Ognisko II Rydułtowy
10 SSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry 3,0 - 3,0 KS Laura II Chylice
11 UKS Czternastka II Warszawa 3,5 - 2,5 UKS TSz Zieloni Zielonka
12 KSz Gambit Przeworsk 3,0 - 3,0 KTS Kalisz II
13 UKS PIĄTKA Wieluń 2,5 - 3,5 UMKS Na Pięterku Poznań
14 KS Korona Zakrzewo 3,0 - 3,0 MUKS MDK Śródmieście II Wrocław
15 Krakowski Klub Szachistów 1893 II 2,5 - 3,5 MKSz II Rybnik
16 STMGK Strzelce Krajeńskie 3,5 - 2,5 UKS Gekon Nysa
17 MUKS SZS Cieszyn 5,0 - 1,0 KKSz Karpaty Urania MOSiR Krosno
18 KS Orły Pleszew 1,0 - 5,0 UKS Caissa Warszawa

 

Kojarzenia - runda 10
StółGospodarzWynikGość
1 UKS przy SP 8 Chrzanów 4,5 - 1,5 KSz HETMAN Koszalin
2 UKS Trzydziestka Olsztyn 2,0 - 4,0 UKS Hetman Koronny Trzebinia
3 Akademia Szachowa Gliwice 1,5 - 4,5 SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza
4 KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 4,5 - 1,5 MDK Fabryczna Polonia Wrocław
5 UKS MDK Gdynia 3,0 - 3,0 UKS Czternastka II Warszawa
6 UKS SP 321 Warszawa - Bemowo 3,5 - 2,5 KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD Kielce
7 UKS Ognisko II Rydułtowy 2,0 - 4,0 Pszczyńskie Szachy
8 GKSz Hetman Pilzno 2,0 - 4,0 UKS Smecz Konin
9 TS Wisła Kraków 2,0 - 4,0 SSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry
10 KS Laura II Chylice 3,5 - 2,5 UKS Hetman Częstochowa
11 UMKS Na Pięterku Poznań 0,5 - 5,5 RzKSz Rzeszów
12 MKSz II Rybnik 4,5 - 1,5 KTS Kalisz II
13 KSz Gambit Przeworsk 4,0 - 2,0 UKS PIĄTKA Wieluń
14 UKS TSz Zieloni Zielonka 4,0 - 2,0 MUKS SZS Cieszyn
15 UKS Caissa Warszawa 2,5 - 3,5 KS Korona Zakrzewo
16 KKSz Karpaty Urania MOSiR Krosno 4,5 - 1,5 STMGK Strzelce Krajeńskie
17 MUKS MDK Śródmieście II Wrocław 6,0 - 0,0 KS Orły Pleszew
18 UKS Gekon Nysa 1,5 - 4,5 Krakowski Klub Szachistów 1893 II

 

Kojarzenia - runda 11
StółGospodarzWynikGość
1 UKS Hetman Koronny Trzebinia 4,0 - 2,0 UKS przy SP 8 Chrzanów
2 KSz HETMAN Koszalin 4,5 - 1,5 UKS SP 321 Warszawa - Bemowo
3 SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 3,5 - 2,5 KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice
4 UKS Smecz Konin 4,0 - 2,0 Akademia Szachowa Gliwice
5 Pszczyńskie Szachy 4,5 - 1,5 UKS MDK Gdynia
6 SSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry 4,0 - 2,0 UKS Trzydziestka Olsztyn
7 RzKSz Rzeszów 1,5 - 4,5 MDK Fabryczna Polonia Wrocław
8 UKS Czternastka II Warszawa 1,5 - 4,5 KS Laura II Chylice
9 KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD Kielce 4,0 - 2,0 UKS Ognisko II Rydułtowy
10 GKSz Hetman Pilzno 3,5 - 2,5 KSz Gambit Przeworsk
11 MKSz II Rybnik 0,5 - 5,5 MUKS MDK Śródmieście II Wrocław
12 UKS Hetman Częstochowa 4,0 - 2,0 UKS TSz Zieloni Zielonka
13 KS Korona Zakrzewo 3,5 - 2,5 TS Wisła Kraków
14 Krakowski Klub Szachistów 1893 II 3,0 - 3,0 UMKS Na Pięterku Poznań
15 KTS Kalisz II 2,0 - 4,0 MUKS SZS Cieszyn
16 KKSz Karpaty Urania MOSiR Krosno 2,0 - 4,0 UKS Caissa Warszawa
17 UKS PIĄTKA Wieluń 4,0 - 2,0 UKS Gekon Nysa
18 KS Orły Pleszew 3,0 - 3,0 STMGK Strzelce Krajeńskie

 

 

 

 

TABELA KOŃCOWA

M-ceNrNazwa drużynyRankingDuże punktyPkt.vs+MBch.mBch.
1 1 UKS Hetman Koronny Trzebinia 1801 18.0 43.0 19;11;10;3;9;12;5;4; 0.00 325.50
2 2 KSz HETMAN Koszalin 1721 18.0 41.0 20;13;11;5;1;3;16;17; 0.00 324.50
3 3 SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 1703 16.0 39.0 21;4;12;8;25;9;11; 0.00 327.50
4 11 KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1594 14.0 38.0 29;23;25;6;22;7;8; 0.00 321.00
5 16 UKS Smecz Konin 1554 14.0 35.5 34;32;24;8;25;9; 0.00 316.00
6 12 Pszczyńskie Szachy 1577 14.0 34.5 32;15;17;4;23;22; 0.00 312.00
7 9 Akademia Szachowa Gliwice 1624 14.0 33.5 27;23;8;6;12;11; 0.00 330.00
8 4 UKS przy SP 8 Chrzanów 1672 13.0 38.5 22;28;16;23;19;2; 0.00 319.50
9 6 SSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry 1664 13.0 37.5 30;22;19;18;21;5; 0.00 307.00
10 8 MDK Fabryczna Polonia Wrocław 1629 13.0 35.5 26;17;15;30;21;13; 109.00 313.50
11 10 KS Laura II Chylice 1622 13.0 35.5 28;24;32;19;20; 95.00 295.00
12 5 UKS Trzydziestka Olsztyn 1670 12.0 37.0 27;16;18;7;4; 0.00 324.50
13 17 UKS SP 321 Warszawa - Bemowo 1533 12.0 35.5 35;13;28;33;7; 0.00 288.50
14 22 UKS MDK Gdynia 1495 12.0 34.5 33;27;26;25;13; 0.00 308.50
15 7 KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD Kielce 1638 12.0 34.0 25;18;15;23; 0.00 319.50
16 25 GKSz Hetman Pilzno 1453 12.0 34.0 36;13;19;18;20;14; 0.00 307.50
17 20 UKS Czternastka II Warszawa 1502 11.0 33.5 36;34;26;6;15; 92.00 289.00
18 18 MUKS MDK Śródmieście II Wrocław 1532 11.0 33.5 36;24;28;35;32; 88.00 282.00
19 19 UKS Hetman Częstochowa 1510 11.0 33.0 29;26;32;30;15; 0.00 302.50
20 13 RzKSz Rzeszów 1564 11.0 32.5 31;27;24;15;30; 0.00 299.50
21 31 KS Korona Zakrzewo 1393 11.0 32.0 20;35;24;21; 0.00 274.00
22 14 KSz Gambit Przeworsk 1558 10.0 32.5 35;36;24;27; 0.00 252.00
23 23 UKS Ognisko II Rydułtowy 1479 10.0 32.0 5;29;18;10; 0.00 314.50
24 32 MKSz II Rybnik 1371 10.0 30.5 14;29;26;33; 0.00 297.50
25 30 UMKS Na Pięterku Poznań 1398 10.0 28.0 14;21;27; 0.00 304.50
26 24 UKS Caissa Warszawa 1479 9.0 33.5 6;33;35;34; 92.00 284.50
27 26 Krakowski Klub Szachistów 1893 II 1436 9.0 33.5 35;14;34;36; 82.00 265.50
28 29 MUKS SZS Cieszyn 1412 9.0 33.5 35;14;34;33; 77.00 250.50
29 15 UKS TSz Zieloni Zielonka 1558 9.0 33.0 33;31;17;29; 102.00 300.00
30 21 TS Wisła Kraków 1501 9.0 33.0 34;29;10; 99.00 295.00
31 27 UKS PIĄTKA Wieluń 1430 9.0 32.0 34;35;28;36; 0.00 261.00
32 33 KTS Kalisz II 1332 8.0 29.5 36;31;26; 0.00 290.50
33 28 STMGK Strzelce Krajeńskie 1425 8.0 25.5 20;31;36; 0.00 278.50
34 34 KKSz Karpaty Urania MOSiR Krosno 1313 5.0 20.0 35;28; 0.00 274.50
35 36 UKS Gekon Nysa 1181 4.0 23.5 34; 0.00 268.50
36 35 KS Orły Pleszew 1272 2.0 16.0   0.00 274.50
   

Wiadomości  

   

Kalendarz wydarzeń  

Październik 2019
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
   

Licznik odwiedzin  

   

Statystyki stat4u

   

Statystyka strony  

Użytkowników:
5
Artykułów:
414
Odsłon artykułów:
1397248
   

Zadanie 1

Zadanie01

Posunięcie białych

Rozwiązanie

   

Zadanie 2

Zadanie02

Posunięcie białych

Rozwiązanie

   

Zadanie 3

Zadanie03

Posunięcie białych

Rozwiązanie

   
© 2017 Podkarpacki Związek Szachowy