Magnus Carlsen Mistrzem Świata!
Mistrzostwa Polski Juniorów w szachach szybkich i błyskawicznych - Wrocław 2018
Mistrzostwa Polski Juniorów w szachach szybkich i błyskawicznych - Wrocław 2018
Dumni z Polski - Wadowice Górne
DMP Ekstraliga Juniorów - Kudowa Zdrój 2018
II Liga Juniorów - Szczyrk 2018
II Liga Juniorów - Szczyrk 2018
II Liga Seniorów - Jastrzębia Góra 2018
II Liga Seniorów - Jastrzębia Góra 2018
III TSz o Puchar Prezesa Fundacji na Rzecz Kultury Fizycznej i Sportu - Kolbuszowa 2018
Półfinały Mistrzostw Polski Juniorów - Szczyrk 2018
Półfinały Mistrzostw Polski Juniorów - Szczyrk 2018
Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorek do lat 16 i 18 - Ustroń (11-19 marzec 2017 r.)
VII Ogólnopolski Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Sędziszowa Małopolskiego - Sędziszów Małopolski (18 marzec 2017 r.)
Mistrzostwa Polski Młodzików do lat 10 - Karpacz (25 luty - 5 marzec 2017 r.). Brązowy medal Izabela TOKARZ KSz Gambit Przeworsk
joomla backup

NA PODKARPACKICH SZACHOWNICACH

Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodzików w szachach szybkich i błyskawicznych - Rzeszów 2019

KOM baner 2019 W dniach 29 sierpnia - 01 września 2019 w Rzeszowie zostały zorganizowane po raz pierwszy w historii Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodzików w szachach szybkich i błyskawicnzych. Na Hali Podpromie w Rzeszowie rywalizowało łącznie około 1200 młodych szachistów. Historyczny sukces odnieśli również podkarpaccy zawodnicy zdobywając łącznie aż 11 medali: 3 medale złote, 5 srebrnych i 3 brązowe.

 Czytaj więcej ...

   
   

W KRAJU

Mieszko Miś - Wicemistrzem Polski do lat 20, Antoni Kozak - brązowym medalistą
78481925 1527896517412541 2593881752514592768 o

 16-letni Mieszko Miś z Dębicy, reprezentujący barwy LKSz GCKiP Czarna, zdobył Wicemistrzostwo Polski do lat 20. Bardzo dobrze spisał się również 17- letni Antoni Kozak, również reprezentant klubu z Czarnej, zajmując 3 miejsce w gronie 47 utalentowanych młodych szachistów z całej Polski. Antoni i Mieszko to także obecni medaliści Indywidualnych Mistrzostw Polski do lat 16 i 18 oraz złoci medaliści Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów.

Czytaj więcej ...

   

OGŁOSZENIA I KOMUNIKATY

Zapraszamy do zgłaszania zawodników do dofinansowania  w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików, które odbędą się w dniach 12-15.02.2020 w Dobczycach. Zgłoszenia są przyjmowane do dnia 24.02.2020 do Pawła Zaskalskiego wyłącznie drogą emailową - p.zaskalski@pzszach.pl.

Serwisy turniejowe plus regulamin:

http://www.chessarbiter.com/turnieje/2020/ti_968/

http://www.chessarbiter.com/turnieje/2020/ti_969/

Osoby, które otrzymają dofinansowanie zostaną poinformowane do 26 lutego. Warunkiem otrzymania dofinansowania będzie wpłacenie pozostałej kwoty na konto PkZSzach
 
 
 
   

kurs nauczyciele2

   

baner 2019

   

 

 

DMP 2015Od 3 września 2016 roku w Jastrzębiej Górze rozgrywana była II Liga Seniorów. Podkarpacie reprezentowało 4 kluby: GKSz Hetman Pilzno, MKSz GRYF DĘBICA, LKS "Parnas" Stara Wieś, Rzeszowski Klub Szachowy. Organizatorem był Polski Związek Szachowy. Turniej trwał do 11 września. Rozegranych zostało 9 rund systemem szwajcarskim. Drużyny z miejsc 1-3 awansowały do I Ligi Szachowej, natomiast drużyny, które zajęły miejsca 25 i dalsze, spadły do lig wojewódzkich.

Tegoroczne zmagania dla naszych zespołów były trudne. Niestety, dwa zespoły (RzKSz Rzeszów i LKS Parnas Stara Wieś) opuszczają II Ligę.

 

 

Punktor   Oficjalna Strona II Ligi Seniorów
Punktor   Strona turniejowa
Punktor   Tabela wyników
Punktor   Baza partii
Punktor   Galeria zdjęć

 

foto 001

 

Runda 1 - 2015.09.03

Nr Drużyna Wynik Drużyna
1  ASSz "LIPNO" Stęszew 1 - 5  "Zagłębie" Dąbrowa Górnicza II
2  WKS KOPERNIK Wrocław 4,5 - 1,5  MKSz GRYF DĘBICA
3  UKS TSz Zieloni Zielonka 1 - 5  Klub Szachowy Wieża Pęgów
4  RPW Okucia Budowlane Łódź 4,5 - 1,5  UKS 21 Podlesie
5  MKS "Sandecja" Nowy Sącz 4 - 2  MLKS Nadnarwianka Pułtusk
6  KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 5,5 - 0,5  MLKSz Myślenice
7  KS Laura Chylice 4 - 2  UKS Rotmistrz Grudziądz
8  YMCA Warszawa 5 - 1  KS DORS Ruda Śląska
9  Hetman Konin 3,5 - 2,5  GKSz Hetman Pilzno
10  GKSz Solny Grzybowo 2 - 4  MKSz Rybnik
11  KS AZS Wratislavia Wrocław 1,5 - 4,5  Polonia Wrocław
12  MCKiS Jaworzno 5,5 - 0,5  LKS Zarzewie Prudnik
13  MLKS Ostródzianka Ostróda 1,5 - 4,5  GOSMAT Gostynin
14  UKS MDK-1 HETMAN Bydgoszcz 2,5 - 3,5  PKS Wiatrak Bydgoszcz
15  KS Skoczek Trojański Warszawa 1,5 - 4,5  LKS "Parnas" Stara Wieś
16  KSz "Skoczek" Czerwionka-Leszczyny 5,5 - 0,5  LKS Chorbry Gniezno II
17  UKS "Wda" Lipusz 1 - 5  MKS MOS Wieliczka
 Rzeszowski Klub Szachowy Pauza

 

     
foto 002    foto 003
     

 

Runda 2 - 2015.09.04

Nr Drużyna Wynik Drużyna
1  "Zagłębie" Dąbrowa Górnicza II 4 - 2  KSz "Skoczek" Czerwionka-Leszczyny
2  GOSMAT Gostynin 4 - 2  WKS KOPERNIK Wrocław
3  Klub Szachowy Wieża Pęgów 5 - 1  MKS "Sandecja" Nowy Sącz
4  LKS "Parnas" Stara Wieś 1 - 5  RPW Okucia Budowlane Łódź
5  MKS MOS Wieliczka 1,5 - 4,5  KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice
6  MKSz Rybnik 3,5 - 2,5  YMCA Warszawa
7  Polonia Wrocław 2,5 - 3,5  KS Laura Chylice
8  PKS Wiatrak Bydgoszcz 3 - 3  MCKiS Jaworzno
9  Rzeszowski Klub Szachowy 1 - 5  Hetman Konin
10  MLKS Nadnarwianka Pułtusk 2 - 4  UKS 21 Podlesie
11  UKS Rotmistrz Grudziądz 3,5 - 2,5  KS AZS Wratislavia Wrocław
12  GKSz Hetman Pilzno 2 - 4  MLKS Ostródzianka Ostróda
13  MLKSz Myślenice 3,5 - 2,5  GKSz Solny Grzybowo
14  KS DORS Ruda Śląska 1 - 5  UKS MDK-1 HETMAN Bydgoszcz
15  LKS Zarzewie Prudnik 3,5 - 2,5  ASSz "LIPNO" Stęszew
16  MKSz GRYF DĘBICA 5 - 1  KS Skoczek Trojański Warszawa
17  LKS Chorbry Gniezno II 1 - 5  UKS TSz Zieloni Zielonka
 UKS "Wda" Lipusz Pauza

 

     
foto 006   foto 007
     

 

Runda 3 - 2015.09.05

Nr Drużyna Wynik Drużyna
1  KS Laura Chylice 2 - 4  "Zagłębie" Dąbrowa Górnicza II
2  Hetman Konin 1,5 - 4,5  Klub Szachowy Wieża Pęgów
3  RPW Okucia Budowlane Łódź 3,5 - 2,5  GOSMAT Gostynin
4  KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 3,5 - 2,5  MKSz Rybnik
5  MCKiS Jaworzno 1,5 - 4,5  UKS Rotmistrz Grudziądz
6  WKS KOPERNIK Wrocław 5,5 - 0,5  PKS Wiatrak Bydgoszcz
7  YMCA Warszawa 3 - 3  MKSz GRYF DĘBICA
8  UKS TSz Zieloni Zielonka 3 - 3  Polonia Wrocław
9  UKS MDK-1 HETMAN Bydgoszcz 3 - 3  MLKSz Myślenice
10  UKS 21 Podlesie 4 - 2  LKS "Parnas" Stara Wieś
11  KSz "Skoczek" Czerwionka-Leszczyny 3 - 3  LKS Zarzewie Prudnik
12  MKS "Sandecja" Nowy Sącz 2,5 - 3,5  MKS MOS Wieliczka
13  MLKS Ostródzianka Ostróda 3,5 - 2,5  UKS "Wda" Lipusz
14  GKSz Solny Grzybowo 4,5 - 1,5  Rzeszowski Klub Szachowy
15  KS AZS Wratislavia Wrocław 2,5 - 3,5  MLKS Nadnarwianka Pułtusk
16  KS Skoczek Trojański Warszawa 1,5 - 4,5  GKSz Hetman Pilzno
17  ASSz "LIPNO" Stęszew 4 - 2  KS DORS Ruda Śląska
 LKS Chorbry Gniezno II Pauza

 

     
foto 004   foto 005
     

 

Runda 4 - 2015.09.06

Nr Drużyna Wynik Drużyna
1  "Zagłębie" Dąbrowa Górnicza II 3,5 - 2,5  RPW Okucia Budowlane Łódź
2  Klub Szachowy Wieża Pęgów 4 - 2  KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice
3  UKS 21 Podlesie 1 - 5  WKS KOPERNIK Wrocław
4  UKS Rotmistrz Grudziądz 3 - 3  Hetman Konin
5  GOSMAT Gostynin 4,5 - 1,5  KS Laura Chylice
6  MKS MOS Wieliczka 4,5 - 1,5  MLKS Ostródzianka Ostróda
7  MKSz Rybnik 1,5 - 4,5  MCKiS Jaworzno
8  PKS Wiatrak Bydgoszcz 3 - 3  YMCA Warszawa
9  Polonia Wrocław 3 - 3  KSz "Skoczek" Czerwionka-Leszczyny
10  kLKS Zarzewie Prudnik 2 - 4  UKS MDK-1 HETMAN Bydgoszcz
11  MKSz GRYF DĘBICA 3 - 3  UKS TSz Zieloni Zielonka
12  MLKSz Myślenice 3,5 - 2,5  ASSz "LIPNO" Stęszew
13  MLKS Nadnarwianka Pułtus 4 - 2  GKSz Solny Grzybowo
14  GKSz Hetman Pilzno 2,5 - 3,5  MKS "Sandecja" Nowy Sącz
15  LKS "Parnas" Stara Wieś 4 - 2  LKS Chorbry Gniezno II
16  UKS "Wda" Lipusz 5 - 1  Rzeszowski Klub Szachowy
17  KS DORS Ruda Śląska 3 - 3  KS AZS Wratislavia Wrocław
 KS Skoczek Trojański Warszawa Pauza

 

     
foto 008
     
foto 009   foto 010
     

 

Runda 5 - 2015.09.07

Nr Drużyna Wynik Drużyna
1  Klub Szachowy Wieża Pęgów 5 - 1  "Zagłębie" Dąbrowa Górnicza II
2  WKS KOPERNIK Wrocław 4,5 - 1,5  MKS MOS Wieliczka
3  KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 5 - 1  GOSMAT Gostynin
4  RPW Okucia Budowlane Łódź 4 - 2  MLKSz Myślenice
5  UKS MDK-1 HETMAN Bydgoszcz 2 - 4  UKS Rotmistrz Grudziądz
6  MCKiS Jaworzno 3 - 3  Hetman Konin
7  KS Laura Chylice 3,5 - 2,5  MLKS Nadnarwianka Pułtusk
8  YMCA Warszawa 3,5 - 2,5  UKS 21 Podlesie
9  MKS "Sandecja" Nowy Sącz 5 - 1  Polonia Wrocław
10  MLKS Ostródzianka Ostróda 2 - 4  LKS "Parnas" Stara Wieś
11  KSz "Skoczek" Czerwionka-Leszczyny 4 - 2  MKSz Rybnik
12  UKS TSz Zieloni Zielonka 4,5 - 1,5  PKS Wiatrak Bydgoszcz
13  LKS Zarzewie Prudnik 4 - 2  MKSz GRYF DĘBICA
14  GKSz Solny Grzybowo 6 - 0  UKS "Wda" Lipusz
15  ASSz "LIPNO" Stęszew 3 - 3  GKSz Hetman Pilzno
16  LKS Chorbry Gniezno II 1,5 - 4,5  KS DORS Ruda Śląska
17  Rzeszowski Klub Szachowy 1 - 5  KS Skoczek Trojański Warszawa
 KS AZS Wratislavia Wrocław Pauza

 

Runda 6 - 2015.09.08

Nr Drużyna Wynik Drużyna
1  RPW Okucia Budowlane Łódź 2 - 4  Klub Szachowy Wieża Pęgów
2  "Zagłębie" Dąbrowa Górnicza II 1 - 5  WKS KOPERNIK Wrocław
3  UKS Rotmistrz Grudziądz 5,5 - 0,5  KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice
4  MKS MOS Wieliczka 4 - 2  YMCA Warszawa
5  UKS TSz Zieloni Zielonka 3 - 3  MCKiS Jaworzno
6  GOSMAT Gostynin 4 - 2  MKS "Sandecja" Nowy Sącz
7  LKS "Parnas" Stara Wieś 2,5 - 3,5  KS Laura Chylice
8  Hetman Konin 3 - 3  KSz "Skoczek" Czerwionka-Leszczyny
9  MLKSz Myślenice 3,5 - 2,5  LKS Zarzewie Prudnik
10  MLKS Nadnarwianka Pułtusk 4,5 - 1,5  UKS MDK-1 HETMAN Bydgoszcz
11  UKS 21 Podlesie 3,5 - 2,5  GKSz Solny Grzybowo
12  Polonia Wrocław 3 - 3  MKSz Rybnik
13  MKSz GRYF DĘBICA 3,5 - 2,5  MLKS Ostródzianka Ostróda
14  PKS Wiatrak Bydgoszcz 3 - 3  GKSz Hetman Pilzno
15  KS Skoczek Trojański Warszawa 1,5 - 4,5  ASSz "LIPNO" Stęszew
16  UKS "Wda" Lipusz 2 - 4  KS AZS Wratislavia Wrocław
17  Rzeszowski Klub Szachowy 4 - 2  LKS Chorbry Gniezno II
 KS DORS Ruda Śląska Pauza

 

Runda 7 - 2015.09.09

Nr Drużyna Wynik Drużyna
1  WKS KOPERNIK Wrocław 4,5 - 1,5  Klub Szachowy Wieża Pęgów
2  "Zagłębie" Dąbrowa Górnicza II 3 - 3  UKS Rotmistrz Grudziądz
3  KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1 - 5  RPW Okucia Budowlane Łódź
4  KS Laura Chylice 1,5 - 4,5  MKS MOS Wieliczka
5  MCKiS Jaworzno 2,5 - 3,5  GOSMAT Gostynin
6  KSz "Skoczek" Czerwionka-Leszczyny 3,5 - 2,5  MLKSz Myślenice
7  Hetman Konin 3 - 3  UKS TSz Zieloni Zielonka
8  MKSz GRYF DĘBICA 3 - 3  MLKS Nadnarwianka Pułtusk
9  YMCA Warszawa 5 - 1  LKS "Parnas" Stara Wieś
10  MKS "Sandecja" Nowy Sącz 3,5 - 2,5  UKS 21 Podlesie
11  LKS Zarzewie Prudnik 2 - 4  Polonia Wrocław
12  MKSz Rybnik 2,5 - 3,5  UKS MDK-1 HETMAN Bydgoszcz
13  ASSz "LIPNO" Stęszew 2,5 - 3,5  PKS Wiatrak Bydgoszcz
14  GKSz Hetman Pilzno 3,5 - 2,5  GKSz Solny Grzybowo
15  KS DORS Ruda Śląska 4 - 2  KS Skoczek Trojański Warszawa
16  KS AZS Wratislavia Wrocław 4,5 - 1,5  Rzeszowski Klub Szachowy
17  LKS Chorbry Gniezno II 3,5 - 2,5  UKS "Wda" Lipusz
 MLKS Ostródzianka Ostróda Pauza

 

     
foto 011   foto 012
     
foto 013   foto 014
     

 

Runda 8 - 2015.09.10

Nr Drużyna Wynik Drużyna
1  UKS Rotmistrz Grudziądz 2,5 - 3,5  WKS KOPERNIK Wrocław
2  Klub Szachowy Wieża Pęgów 3,5 - 2,5  GOSMAT Gostynin
3  MKS MOS Wieliczka 1 - 5  RPW Okucia Budowlane Łódź
4  KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 4 - 2  "Zagłębie" Dąbrowa Górnicza II
5  YMCA Warszawa 5,5 - 0,5  KSz "Skoczek" Czerwionka-Leszczyny
6  UKS TSz Zieloni Zielonka 0,5 - 5,5  KS Laura Chylice
7  MKS "Sandecja" Nowy Sącz 2,5 - 3,5  Hetman Konin
8  MLKS Nadnarwianka Pułtusk 3 - 3  PKS Wiatrak Bydgoszcz
9  Polonia Wrocław 3 - 3  MKSz GRYF DĘBICA
10  UKS MDK-1 HETMAN Bydgoszcz 2 - 4  MCKiS Jaworzno
11  MLKSz Myślenice 3 - 3  LKS "Parnas" Stara Wieś
12  GKSz Hetman Pilzno 2,5 - 3,5  KS DORS Ruda Śląska
13  UKS 21 Podlesie 5 - 1  KS AZS Wratislavia Wrocław
14  MKSz Rybnik 4,5 - 1,5  ASSz "LIPNO" Stęszew
15  UKS "Wda" Lipusz 2,5 - 3,5  LKS Zarzewie Prudnik
16  MLKS Ostródzianka Ostróda 4,5 - 1,5  Rzeszowski Klub Szachowy
17  KS Skoczek Trojański Warszawa 3,5 - 2,5  LKS Chorbry Gniezno II
 GKSz Solny Grzybowo Pauza

 

     
foto 015   foto 016
     

 

Runda 9 - 2015.09.11

Nr Drużyna Wynik Drużyna
1  RPW Okucia Budowlane Łódź 2,5 - 3,5  WKS KOPERNIK Wrocław
2  Klub Szachowy Wieża Pęgów 2,5 - 3,5  UKS Rotmistrz Grudziądz
3  KS Laura Chylice 1 - 5  KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice
4  Hetman Konin 2 - 4  YMCA Warszawa
5  GOSMAT Gostynin 3,5 - 2,5  MKS MOS Wieliczka
6  MCKiS Jaworzno 2 - 4  "Zagłębie" Dąbrowa Górnicza II
7  KSz "Skoczek" Czerwionka-Leszczyny 2 - 4  MLKS Nadnarwianka Pułtusk
8  MLKSz Myślenice 3 - 3  Polonia Wrocław
9  MKSz GRYF DĘBICA 3 - 3  MKS "Sandecja" Nowy Sącz
10  KS DORS Ruda Śląska 1,5 - 4,5  UKS TSz Zieloni Zielonka
11  PKS Wiatrak Bydgoszcz 3 - 3  UKS 21 Podlesie
12  LKS "Parnas" Stara Wieś 2 - 4  UKS MDK-1 HETMAN Bydgoszcz
13  LKS Zarzewie Prudnik 3 - 3  MLKS Ostródzianka Ostróda
14  KS AZS Wratislavia Wrocław 2,5 - 3,5  MKSz Rybnik
15  Rzeszowski Klub Szachowy 1,5 - 4,5  GKSz Hetman Pilzno
16  GKSz Solny Grzybowo 4,5 - 1,5  LKS Chorbry Gniezno II
17  UKS "Wda" Lipusz 1 - 5  KS Skoczek Trojański Warszawa
 ASSz "LIPNO" Stęszew Pauza

 

 

     
foto 017
     
foto 018   foto 019
     

 

 

Tabela wyników

M-ce Nazwa drużyny PKT. pkt. vs+ Sz.1 Sz.2
1 WKS Kopernik 16.0 38.0 19;31;21;17;1;3;7;4; 5.0 6.5
2 WIEŻA PĘGÓW 14.0 35.0 20;22;26;6;1;4;13; 5.5 4.5
3 RPW Okucia Budowlane Łódź 12.0 34.0 21;15;13;23;6;17; 6.0 6.5
4 YMCA Warszawa 12.0 33.5 25;21;15;16;26; 6.0 4.5
5 Rotmistrz 12.0 31.5 28;12;14;6;3; 6.0 7.0
6 KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 12.0 31.0 23;17;27;13;1;24; 6.0 5.0
7 GOSTMAT Gostynin 12.0 30.0 30;2;24;22;12;17; 4.0 7.0
8 SzSON "Zagłębie" Dąbrowa Górnicza II 11.0 27.5 18;16;24;4;12; 5.0 4.0
9 MLKS Nadnarwianka Pułtusk 10.0 28.5 28;10;14;16; 7.0 5.0
10 MKS MOS Wieliczka 10.0 28.0 34;22;30;8;24; 5.0 4.0
11 Hetman Konin 10.0 27.5 9;35;22; 6.5 3.0
12 UKS TSz Zieloni Zielonka 10.0 27.5 33;31;25; 2.0 6.0
13 KS LAURA Chylice 10.0 26.0 7;11;5;15;20; 5.0 3.5
14 MCKiS Jaworzno 9.0 29.0 29;27;14; 5.0 5.0
15 UKS MDK-1 HETMAN Bydgoszcz 9.0 27.5 25;29;27;15; 3.5 6.0
16 MKS "Sandecja" Nowy Sącz 9.0 27.0 5;9;11;21; 5.5 5.5
17 POLONIA Wrocław 9.0 27.0 28;29; 5.5 3.0
18 MKSz Rybnik 9.0 27.0 10;8;18;28; 5.0 2.5
19 MKSz GRYF Dębica 9.0 27.0 32;30; 4.5 3.5
20 UKS 21 Podlesie 9.0 27.0 5;15;10;28; 3.0 5.0
21 KSz "SKOCZEK" WIKIBAU Czerwionka-Leszczyny 9.0 26.5 33;27;23; 4.5 5.5
22 MLKSz Myślenice 9.0 24.5 10;18;29; 1.5 3.0
23 PKS Wiatrak Bydgoszcz 9.0 24.0 14;18; 4.0 3.5
24 GKSz Hetman Pilzno 8.0 28.0 32;10;35; 1.0 5.5
25 MLKS Ostródzianka Ostróda 8.0 25.5 9;34;35; 5.0 5.0
26 LKS Zarzewie Prudnik 8.0 24.0 18;19;34; 5.0 5.0
27 KS DORS 8.0 23.5 33;32;9; 3.0 3.0
28 GKSz Solny Grzybowo 7.0 29.5 35;34;33; 5.5 4.0
29 LKS "PARNAS" Stara Wieś 7.0 24.0 32;33;30; 4.5 4.0
30 KSz Skoczek Trojański 7.0 24.0 35;33;34; 3.5 4.5
31 ASSz "LIPNO" Stęszew 6.0 24.5 25;32; 4.0 3.5
32 KS AZS Wratislavia 6.0 24.5 34;35; 3.0 4.5
33 UKS "Wda" Lipusz 3.0 19.5 35; 1.0 2.0
34 LKS Chrobry Gniezno II 3.0 17.5 34; 2.5 1.5
35 Rzeszowski Klub Szachowy 3.0 16.0 33; 4.0 1.5

 

 

 

   

Kalendarz wydarzeń  

Luty 2020
P W Ś C Pt S N
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29
   

Licznik odwiedzin  

   

Statystyki stat4u

   

Statystyka strony  

Użytkowników:
6
Artykułów:
421
Odsłon artykułów:
1485672
   

Zadanie 1

Zadanie01

Posunięcie białych

Rozwiązanie

   

Zadanie 2

Zadanie02

Posunięcie białych

Rozwiązanie

   

Zadanie 3

Zadanie03

Posunięcie białych

Rozwiązanie

   
© 2017 Podkarpacki Związek Szachowy