Drukuj
Odsłony: 452

Zmagania V Podkarpackiej Ligi Szachowej Seniorów na rok 2020, rozpoczęły się 2 lutego. Rozgrywki V Ligi Seniorów podzielone są na dwie grupy. Podczas 4 zjazdów, rozegranych zostanie 9 rund. W rozgrywkach udział bierze 20 drużyny z Podkarpacia. Grupa "B-Leżajsk" i grupa "A-Krosno". 2 lutego zespoły spotkały się w Leżajsku i w Krośnie. Sędzią głównym grupy A jest Marian Lorenc, natomiast grupy B FA Marian Bysiewicz. Ze względu na epidemię koronawirusa, ostatni 4 zjazd został przełożony na późniejszy termin.

Punktor   Grupa A (Krosno)
Punktor   Grupa B (Leżajsk)

Uczestnicy

Lp.      Grupa A        Grupa B
1.   KS SZACHOWNICA I Rzeszów   UKS SP1 III Leżajsk
2.   RzKSz IV Rzeszów   TSz Skoczek IV Sędziszów Małopolski
3.   GKS Szach-Mat II Wiśniowa   KGL Szarotka Wadowice Górne
4.   UKS Cebulka Warzyce   KS Dzikowiec
5.   KKSz Urania III Krosno   SS-T Lubcza Racławówka
6.   KKSz Urania II Krosno   LKS Ujkowice
7.   UKS Rekord Iwla   LKS Kańczuga
8.   GKS Szach-Mat III Wiśniowa   UKS Spartakus Kolbuszowa
9.   RzKSz III Rzeszów   TSz Skoczek V Sędziszów Małopolski
10.   KS SZACHOWNICA II Rzeszów   UKS SP1 II Leżajsk

 

GRUPA B

RUNDA 1
StółGospodarzWynikGośćStół
1 UKS SP1 III Leżajsk 2,0 - 3,0 UKS SP1 II Leżajsk 1
2 TSz SKOCZEK IV Bank Spółdzielczy Sędziszów M. 3,5 - 1,5 TSz SKOCZEK V Bank Spółdzielczy Sędziszów M. 2
3 KGL SZAROTKA Wadowice Górne 3,0 - 2,0 UKS SPARTAKUS Kolbuszowa 3
4 KS Dzikowiec 1,0 - 4,0 LKS Kańczuga 4
5 SS-T LUBCZA Racławówka 2,0 - 2,0 LKS Ujkowice 5

 

RUNDA 2
StółGospodarzWynikGośćStół
1 UKS SP1 II Leżajsk 2,5 - 2,5 LKS Ujkowice 1
2 LKS Kańczuga 3,0 - 2,0 SS-T LUBCZA Racławówka 2
3 UKS SPARTAKUS Kolbuszowa 1,0 - 3,0 KS Dzikowiec 3
4 TSz SKOCZEK V Bank Spółdzielczy Sędziszów M. 2,0 - 3,0 KGL SZAROTKA Wadowice Górne 4
5 UKS SP1 III Leżajsk 0,5 - 4,5 TSz SKOCZEK IV Bank Spółdzielczy Sędziszów M. 5

 

RUNDA 3
StółGospodarzWynikGośćStół
1 TSz SKOCZEK IV Bank Spółdzielczy Sędziszów M. 4,5 - 0,5 UKS SP1 II Leżajsk 1
2 KGL SZAROTKA Wadowice Górne 3,0 - 2,0 UKS SP1 III Leżajsk 2
3 KS Dzikowiec 3,0 - 2,0 TSz SKOCZEK V Bank Spółdzielczy Sędziszów M. 3
4 SS-T LUBCZA Racławówka 4,0 - 0,0 UKS SPARTAKUS Kolbuszowa 4
5 LKS Ujkowice 1,0 - 4,0 LKS Kańczuga 5

 

RUNDA 4
StółGospodarzWynikGośćStół
1 UKS SP1 II Leżajsk 2,5 - 2,5 LKS Kańczuga 1
2 UKS SPARTAKUS Kolbuszowa 3,0 - 2,0 LKS Ujkowice 2
3 TSz SKOCZEK V Bank Spółdzielczy Sędziszów M. 3,0 - 2,0 SS-T LUBCZA Racławówka 3
4 UKS SP1 III Leżajsk 2,5 - 2,5 KS Dzikowiec 4
5 TSz SKOCZEK IV Bank Spółdzielczy Sędziszów M. 3,5 - 1,5 KGL SZAROTKA Wadowice Górne 5

 

RUNDA 5
StółGospodarzWynikGośćStół
1 KGL SZAROTKA Wadowice Górne 3,0 - 2,0 UKS SP1 II Leżajsk 1
2 KS Dzikowiec 2,0 - 3,0 TSz SKOCZEK IV Bank Spółdzielczy Sędziszów M. 2
3 SS-T LUBCZA Racławówka 3,0 - 2,0 UKS SP1 III Leżajsk 3
4 LKS Ujkowice 4,0 - 1,0 TSz SKOCZEK V Bank Spółdzielczy Sędziszów M. 4
5 LKS Kańczuga 4,0 - 1,0 UKS SPARTAKUS Kolbuszowa 5

 

RUNDA 6
StółGospodarzWynikGośćStół
1 UKS SP1 II Leżajsk 3,0 - 2,0 UKS SPARTAKUS Kolbuszowa 1
2 TSz SKOCZEK V Bank Spółdzielczy Sędziszów M. 1,5 - 3,5 LKS Kańczuga 2
3 UKS SP1 III Leżajsk 3,0 - 2,0 LKS Ujkowice 3
4 TSz SKOCZEK IV Bank Spółdzielczy Sędziszów M. 3,0 - 2,0 SS-T LUBCZA Racławówka 4
5 KGL SZAROTKA Wadowice Górne 4,0 - 1,0 KS Dzikowiec 5

 

RUNDA 7
StółGospodarzWynikGośćStół
1 KS Dzikowiec 2,5 - 2,5 UKS SP1 II Leżajsk 1
2 SS-T LUBCZA Racławówka 1,5 - 3,5 KGL SZAROTKA Wadowice Górne 2
3 LKS Ujkowice 1,0 - 4,0 TSz SKOCZEK IV Bank Spółdzielczy Sędziszów M. 3
4 LKS Kańczuga 2,0 - 3,0 UKS SP1 III Leżajsk 4
5 UKS SPARTAKUS Kolbuszowa 2,0 - 3,0 TSz SKOCZEK V Bank Spółdzielczy Sędziszów M. 5

 

 

Wyniki po 7 rundzie

M-ceNrNazwa drużynyRankingDuże punktyPkt.vs+S.B.Sz.1
1 2 TSz SKOCZEK IV Bank Spółdzielczy Sędziszów M. 1595 14.0 26.0 9;1;10;3;4;5;6; 82.90 3.5
2 3 KGL SZAROTKA Wadowice Górne 1457 12.0 21.0 8;9;1;10;4;5; 64.95 4.0
3 7 LKS Kańczuga 1466 11.0 23.0 4;5;6;8;9; 66.10 2.5
4 10 UKS SP1 II Leżajsk 1288 7.0 16.0 1;8; 52.85 2.5
5 4 KS Dzikowiec 1384 6.0 15.0 8;9; 51.35 0.5
6 5 SS-T LUBCZA Racławówka 1520 5.0 16.5 8;1; 58.75 6.0
7 1 UKS SP1 III Leżajsk 1319 5.0 15.0 6;7; 54.00 5.0
8 6 LKS Ujkowice 1521 4.0 14.5 9; 47.65 3.5
9 9 TSz SKOCZEK V Bank Spółdzielczy Sędziszów M. 1366 4.0 14.0 5;8; 48.50 2.5
10 8 UKS SPARTAKUS Kolbuszowa 1281 2.0 11.0 6; 37.45 5.0

 

GRUPA A

RUNDA 1
BoardHomeResultGuestsBoard
1 KS SZACHOWNICA I Rzeszów 3,0 - 2,0 KS SZACHOWNICA II Rzeszów 1
2 RZKSz IV Rzeszów 0,0 - 5,0 RZKSz III Rzeszów 2
3 GKS SZACH-MAT II Wiśniowa 4,0 - 1,0 GKS SZACH-MAT III Wiśniowa 3
4 UKS CEBULKA Warzyce 3,5 - 1,5 UKS REKORD Iwla 4
5 KKSz KARPATY URANIA MOSiR III Krosno 3,0 - 2,0 KKSz KARPATY URANIA MOSiR II Krosno 5

 

RUNDA 2
BoardHomeResultGuestsBoard
1 KS SZACHOWNICA II Rzeszów 2,5 - 2,5 KKSz KARPATY URANIA MOSiR II Krosno 1
2 UKS REKORD Iwla 2,5 - 2,5 KKSz KARPATY URANIA MOSiR III Krosno 2
3 GKS SZACH-MAT III Wiśniowa 0,5 - 4,5 UKS CEBULKA Warzyce 3
4 RZKSz III Rzeszów 5,0 - 0,0 GKS SZACH-MAT II Wiśniowa 4
5 KS SZACHOWNICA I Rzeszów 4,5 - 0,5 RZKSz IV Rzeszów 5

 

RUNDA 3
BoardHomeResultGuestsBoard
1 RZKSz IV Rzeszów 1,0 - 4,0 KS SZACHOWNICA II Rzeszów 1
2 GKS SZACH-MAT II Wiśniowa 0,0 - 5,0 KS SZACHOWNICA I Rzeszów 2
3 UKS CEBULKA Warzyce 1,5 - 3,5 RZKSz III Rzeszów 3
4 KKSz KARPATY URANIA MOSiR III Krosno 5,0 - 0,0 GKS SZACH-MAT III Wiśniowa 4
5 KKSz KARPATY URANIA MOSiR II Krosno 2,0 - 3,0 UKS REKORD Iwla 5

 

RUNDA 4
BoardHomeResultGuestsBoard
1 KS SZACHOWNICA II Rzeszów 4,5 - 0,5 UKS REKORD Iwla 1
2 GKS SZACH-MAT III Wiśniowa 0,0 - 5,0 KKSz KARPATY URANIA MOSiR II Krosno 2
3 RZKSz III Rzeszów 4,5 - 0,5 KKSz KARPATY URANIA MOSiR III Krosno 3
4 KS SZACHOWNICA I Rzeszów 3,0 - 2,0 UKS CEBULKA Warzyce 4
5 RZKSz IV Rzeszów 3,5 - 1,5 GKS SZACH-MAT II Wiśniowa 5

 

RUNDA 5
BoardHomeResultGuestsBoard
1 GKS SZACH-MAT II Wiśniowa 1,0 - 4,0 KS SZACHOWNICA II Rzeszów 1
2 UKS CEBULKA Warzyce 4,5 - 0,5 RZKSz IV Rzeszów 2
3 KKSz KARPATY URANIA MOSiR III Krosno 0,0 - 5,0 KS SZACHOWNICA I Rzeszów 3
4 KKSz KARPATY URANIA MOSiR II Krosno 3,0 - 2,0 RZKSz III Rzeszów 4
5 UKS REKORD Iwla 5,0 - 0,0 GKS SZACH-MAT III Wiśniowa 5

 

RUNDA 6
BoardHomeResultGuestsBoard
1 KS SZACHOWNICA II Rzeszów 5,0 - 0,0 GKS SZACH-MAT III Wiśniowa 1
2 RZKSz III Rzeszów 5,0 - 0,0 UKS REKORD Iwla 2
3 KS SZACHOWNICA I Rzeszów 4,0 - 1,0 KKSz KARPATY URANIA MOSiR II Krosno 3
4 RZKSz IV Rzeszów 1,0 - 4,0 KKSz KARPATY URANIA MOSiR III Krosno 4
5 GKS SZACH-MAT II Wiśniowa 0,5 - 4,5 UKS CEBULKA Warzyce 5

 

RUNDA 7
BoardHomeResultGuestsBoard
1 UKS CEBULKA Warzyce 3,0 - 2,0 KS SZACHOWNICA II Rzeszów 1
2 KKSz KARPATY URANIA MOSiR III Krosno 2,5 - 2,5 GKS SZACH-MAT II Wiśniowa 2
3 KKSz KARPATY URANIA MOSiR II Krosno 3,5 - 1,5 RZKSz IV Rzeszów 3
4 UKS REKORD Iwla 0,0 - 5,0 KS SZACHOWNICA I Rzeszów 4
5 GKS SZACH-MAT III Wiśniowa 0,0 - 5,0 RZKSz III Rzeszów 5

 

Wyniki po 7 rundzie

PlaceTeam nameLocalMatch PointsTotalvs+B.1B.2
1 KS SZACHOWNICA I Rzeszów 1838 14.0 29.5 10;2;3;4;5;6;7; 6.5 5.5
2 RZKSz III Rzeszów 1435 12.0 30.0 2;3;4;5;7;8; 6.0 6.5
3 UKS CEBULKA Warzyce 1481 10.0 23.5 7;8;2;3;10; 4.0 5.5
4 KS SZACHOWNICA II Rzeszów 1641 9.0 24.0 2;7;3;8; 5.5 4.5
5 KKSz KARPATY URANIA MOSiR III Krosno 1297 8.0 17.5 6;8;2; 3.5 2.5
6 KKSz KARPATY URANIA MOSiR II Krosno 1245 7.0 19.0 8;9;2; 5.0 4.0
7 UKS REKORD Iwla 1447 5.0 12.5 6;8; 2.0 3.0
8 GKS SZACH-MAT II Wiśniowa 1340 3.0 9.5 8; 1.0 2.5
9 RZKSz IV Rzeszów 1317 2.0 8.0 3; 1.5 1.0
10 GKS SZACH-MAT III Wiśniowa 1400 0.0 1.5   0.0 0.0