Drukuj
Odsłony: 1539

banner

 

Zmagania IV Podkarpackiej Ligi Szachowej Seniorów na rok 2019, rozpoczęły się 13 października 2019 r. Ostatni zjazd rozgrywek odbył sie 1 grudnia 2019r. Podczas 4 zjazdów, rozegranych zostanie 9 rund, systemem "każdy z każdym". Udział wzięło 20 drużyny z Podkarpacia, podzielone na dwie równorzędne grupy. Grupa "A-Północ" i grupa "B-Południe".

Serwis grupy A:     http://www.chessarbiter.com/turnieje/2019/tdr_4173/

      Serwis grupy B:     http://www.chessarbiter.com/turnieje/2019/tdr_5403/

      Galeria zdjęć:        IV zjazd-grupa Północ

 

78148705 2294984904124791 3289728027117748224 o

Wyniki końcowe - grupa A

M-ceNazwa drużynyRankingDuże punktyPkt.vs+S.B.Sz.1
1 TSz SKOCZEK II Sędziszów Młp. 1685 16.0 32.5 7;8;9;1;2;4;10; 133.75 7.0
2 UKS SP1 Leżajsk 1526 14.0 29.5 2;4;6;7;8;10;1; 118.20 4.0
3 KSz GAMBIT Przeworsk 1795 14.0 28.0 8;9;2;10;6;7; 117.00 7.0
4 RzKSz II Rzeszów 1610 13.0 28.5 8;1;2;3;10;6; 114.90 6.0
5 UKS ORLIK Rudnik nad Sanem 1329 9.0 21.5 6;10;1;2; 90.25 5.0
6 TSz SKOCZEK III Sędziszów Młp. 1415 8.0 22.0 10;8;1; 91.30 2.5
7 GKSz HETMAN II Pilzno 1425 7.0 21.5 10;2;8; 84.50 3.0
8 KS WISŁOKA Dębica 1455 4.0 14.5 7;2; 61.70 1.5
9 UKS SP1 II Leżajsk 1486 3.0 13.5 10; 55.70 4.0
10 UKS SPARTAKUS Kolbuszowa 1305 2.0 13.5 8; 56.50 5.0

 

Wyniki na szachownicach - grupa A

M-ceTytułNazwisko ImięDrużynaSz.1Sz.2Sz.3Sz.4Sz.5Pkt.%
1 II Słoniec, Adrian UKS ORLIK Rudnik nad Sanem   2,0(2) 5,5(7)     7.5 83
2 I Jakubowska, Urszula TSz SKOCZEK III Sędziszów Młp.         7,5(9) 7.5 83
3 I Socha, Kamil TSz SKOCZEK II Sędziszów Młp. 7,0(9)         7.0 77
4 I Zygmunt, Magdalena UKS SP1 Leżajsk         7,0(9) 7.0 77
5 I Dźwierzyński, Bartosz KSz GAMBIT Przeworsk 7,0(9)         7.0 77
6 I Wolak, Kamil GKSz HETMAN II Pilzno 3,0(4) 4,0(5)       7.0 77
7 I++ Trybowska, Barbara TSz SKOCZEK II Sędziszów Młp.   6,5(9)       6.5 72
7 I Skiba, Krzysztof TSz SKOCZEK II Sędziszów Młp.       6,5(7)   6.5 72
9 I Socha, Krzysztof UKS SP1 Leżajsk   0,5(2)   6,0(7)   6.5 72
10 I++ Babiarz, Arkadiusz RzKSz II Rzeszów   6,5(9)       6.5 72
11 I++ Trybowska, Anna TSz SKOCZEK III Sędziszów Młp.     6,5(9)     6.5 72
12 I Tokarz, Izabela KSz GAMBIT Przeworsk       2,0(2) 4,0(5) 6.0 66
13 I+ Babiarz, Mariusz RzKSz II Rzeszów 6,0(9)         6.0 66

 

Wyniki końcowe - grupa B

M-ceNazwa drużynyRankingDuże punktyPkt.vs+S.B.Sz.1
1 LKS SANOVIA Lesko 1624 16.0 31.0 5;10;7;9;1;2;3; 125.75 8.5
2 LKS Kosienice 1556 14.0 27.0 7;8;9;2;3;10; 119.58 6.0
3 KS KOMUNALNI Sanok 1783 12.0 27.0 8;9;1;2;10;7; 108.95 4.5
4 GKS SZACH-MAT Wiśniowa 1429 11.0 24.5 2;4;5;9; 101.90 4.0
5 KS KOMUNALNI II Sanok 1471 10.0 24.5 5;10;2; 97.20 5.0
6 LKS PARNAS II Stara Wieś 1386 9.0 25.5 2;3;10; 97.50 6.0
7 L-UKS BURZA Rogi 1464 9.0 24.0 10;9;2; 91.95 4.0
8 TSz / KSz BYSTROVIA II Bystrowice 1228 4.0 19.0 2; 80.85 5.0
9 UKS REKORD Iwla 1315 4.0 13.5 9; 56.55 1.0
10 Stowarzyszenie Nasz Rymanów 1440 1.0 7.0   29.50 1.0

 

Wyniki na szachownicach - grupa B

M-ceTytułNazwisko ImięDrużynaSz.1Sz.2Sz.3Sz.4Sz.5Pkt.%
1 k Kopczyk, Daniel LKS SANOVIA Lesko 8,5(9)         8.5 94
1 I Giefert, Sara LKS SANOVIA Lesko         8,5(9) 8.5 94
3 II+ Orłowska, Patrycja L-UKS BURZA Rogi         8,0(9) 8.0 88
4 I+ Lusio, Krzysztof LKS Kosienice   7,5(9)       7.5 83
5 I Gołkowski, Marian KS KOMUNALNI II Sanok 2,0(2) 5,5(7)       7.5 83
6 I Lusio, Marek LKS Kosienice     7,0(9)     7.0 77
7 III Tomusiak, Bruno LKS Kosienice       6,5(9)   6.5 72
8 I++ Liszniański, Artur KS KOMUNALNI Sanok   6,5(9)       6.5 72
9 II+ Leśniak, Mateusz GKS SZACH-MAT Wiśniowa       6,5(9)   6.5 72
10 II+ Wawro, Kacper TSz / KSz BYSTROVIA II Bystrowice     6,5(9)     6.5 72
11 I Lusio, Stanisław LKS Kosienice 6,0(9)         6.0 66
12 II Kluk, Julia UKS REKORD Iwla         6,0(9) 6.0 66

 

Awans do III Ligi Seniorów na 2020r., która rozegrana zostanie w dwóch zjazdach w dniach: 17-19 kwietnia 2020r. i 9-10 maja 2020r., wywalczyły drużyny: TSz Skoczek II Sędziszów Małopolski, UKS SP1 Leżajsk, LKS Sanovia Lesko i LKS Kosienice.

Do V Ligi Podkarpackiej Seniorów na rok 2020 spadły drużyny: UKS SP1 II Leżajsk, UKS Spartakus Kolbuszowa, UKS Rekord Iwla oraz Stowarzyszenie Nasz Rymanów.