Drukuj
Odsłony: 374

II Liga Seniorów 2019

Do rozgrywek II Ligi Seniorów na rok 2019 stanęło sześć podkarpackich klubów: RzKSz Rzeszów,  MKSz Gryf Dębica, GKSz Hetman Pilzno, LKSz GCKiP Czarna, LKS Parnas Stara Wieś oraz TSz Skoczek Sędziszów Młp.

II Liga Seniorów w tym roku okazała się bardzo szczęśliwa dla Podkarpackich drużyn. Ogromny sukces odniosły drużyny LKSz GCKiP Czarna, LKS Parnas Stara Wieś oraz TSz Skoczek Sędziszów Młp zajmując kolejno 4, 6 i 7 miejsce. Rozgrywkach uczestniczyło aż 45 drużyn z całej Polski. Za rok w II Lidze zagrać będzie mogła także druzyna MKSz Gryf Dębica, która uplasowała się na 17 miejscu oraz GKSz Hetman Pilzno, która zajęła 18 miejscu. Niestety spadek do III Ligi zanotowały jak co roku drużyna  RzKSz Rzeszów.

 

Punktor   Oficjalna Strona II Ligi Seniorów
Punktor   Strona turniejowa
Punktor   Tabela wyników
Punktor   Transmisja partii
Punktor  

Galeria zdjęć cz.1

Galeria zdjęć cz.2

Galeria zdjęć cz.3

 

69350495 2222429014713714 4562379355782643712 o

69700019 2222427054713910 2360818247005110272 o

69740480 2222425128047436 7653678717004152832 o

69889425 2222428074713808 1531920852008828928 o

70399758 2226999494256666 1088069358158086144 o

70479387 2226999867589962 7681817169474093056 o

70581643 2227000017589947 6712547190838919168 o

70676736 2227001600923122 2455079524883234816 o

 

Tabela końcowa

M-ceNazwa drużynyRankingDuże punktyPkt.vs+Sz.1Sz.2
1 UKS Rodło Opole 2241 15.0 35.5 29;33;16;1;20;2; 5.0 5.5
2 Sz.S.O.N. Zagłębie Dąbrowa Górnicza 2390 14.0 33.0 23;19;10;16;20;4;5; 6.5 4.5
3 OTSz Ostrów Wielkopolski 2308 14.0 31.5 25;18;23;2;12;5; 4.5 4.5
4 LKSz GCKiP Czarna 2252 13.0 31.0 27;22;12;9;6;32; 4.5 5.0
5 KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 2210 13.0 31.0 31;35;20;24;6;21; 5.5 3.5
6 LKS Parnas Stara Wieś 2246 12.0 31.5 28;21;36;1;32; 5.0 6.0
7 TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 2163 12.0 31.0 42;3;15;24;33;13; 5.5 6.5
8 VOTUM SA Polonia Wrocław 2382 12.0 30.5 45;25;16;17;10;23; 6.0 6.0
9 UKS TSz Zieloni Zielonka 2158 11.0 31.0 43;39;28;36;26; 5.5 4.5
10 UKS "Pionier" Jastrzębie-Zdrój 2187 11.0 30.0 34;26;36;17; 4.0 4.0
11 LKS Chrobry Gniezno 2207 11.0 29.0 32;24;31;37;27; 6.0 3.5
12 LKSz SKOK Chmielewskiego Lublin 2178 11.0 28.0 38;30;44;31;26; 4.5 2.5
13 KSz Miedź II Legnica 2276 11.0 27.5 43;29;30;18; 5.5 7.0
14 Strzelec Strzelce Opolskie 2151 10.0 33.0 40;35;43;15; 6.0 7.0
15 UKS SP3 Bogatynia 2102 10.0 27.0 13;21;26;9; 4.5 6.5
16 UKS Smecz Konin 2151 9.0 30.5 2;37;8;39; 5.0 5.0
17 MKS GRYF Dębica 2134 9.0 29.5 4;22;33;17; 4.0 4.0
18 GKSz Hetman Pilzno 2123 9.0 28.5 44;45;34;11; 4.0 5.5
19 KSz SKOCZEK Czerwionka-Leszczyny 2111 9.0 28.0 8;18;11; 4.5 4.5
20 LZS Victoria Chróścice 2183 9.0 28.0 38;22;39;24; 4.0 4.5
21 MKS OLIMPIJCZYK Chrzanów 2212 9.0 28.0 34;38;31; 1.5 6.0
22 KSz "Skoczek" Siedlce 2167 9.0 27.5 41;22;30; 4.0 5.0
23 MLKSz Myślenice 2084 9.0 27.0 11;19;15; 4.5 3.5
24 Klub Szachowy Silesia II Racibórz 2175 9.0 26.5 39;37;10; 4.5 6.5
25 KS Korona Zakrzewo 2171 9.0 26.5 40;43;28; 3.0 5.5
26 UKS Kopernik Olsztyn 2048 9.0 25.5 15;11;14; 4.0 4.0
27 MTSz Mińsk Mazowiecki 2112 9.0 25.0 45;34; 5.0 1.5
28 TMS „Roszada” Gliwice 2179 9.0 25.0 39;27;40;36; 3.0 2.0
29 YMCA Warszawa 2180 8.0 28.0 38;42; 4.5 4.5
30 UKS MDK-1 HETMAN BYDGOSZCZ 2152 8.0 27.0 44;41;35; 5.0 3.5
31 MCKIS Jaworzno 2135 8.0 26.5 42;38; 2.5 4.0
32 KS Mogalo Warszawa 1999 8.0 25.5 34;13;44; 5.5 4.0
33 GLKS Goniec Żarów 2071 8.0 25.0 14;8;19; 5.5 4.0
34 LKS Zarzewie w Prudniku 2079 8.0 25.0 41;42;38;31; 4.0 6.0
35 ASSz LIPNO STĘSZEW 2113 8.0 23.5 41;25; 7.0 5.0
36 UKS "Korona" Gdańsk 2206 7.0 24.0 35;40; 4.5 4.0
37 UKS GONIEC Staniątki 2073 7.0 22.5 13;45;43; 3.0 3.5
38 Skoczek Trojański 1951 6.0 25.0 41;44; 2.5 4.0
39 UKS Rotmistrz Grudziądz 2106 6.0 24.0 45;14; 3.0 6.5
40 KTS Kalisz 1908 6.0 24.0 27;45; 2.5 3.5
41 TS-R HETMAN 1984 KONIN 2030 6.0 21.0 42;44; 3.0 2.5
42 UKS "Wda" Lipusz 1962 5.0 23.5 45;44; 3.0 1.5
43 UKS 21 Podlesie II 2031 4.0 21.0 41; 3.5 2.5
44 Akademia Szachowa Płock 1878 3.0 15.5 35; 3.0 2.5
45 Rzeszowski Klub Szachowy 1859 2.0 18.0   6.5 2.5